MUST HAVE w szafie seksownej kobiety – Koronkowe Gorsety

MUST HAVE w szafie seksownej kobiety – Koronkowe Gorsety

My kobiety bardzo lubimy przebierać w kreacjach i próbować nowych stylów, szukać inspiracji modowych. Jeżeli jesteś jedną z tych kobiet a dodatkowo uwielbiasz czuć się seksownie mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję a dokładnie nasz flagowy model i bestseller – komplet bielizny Blossom – składający się z niezwykle pięknego haftowanego gorsetu oraz stringów.

Komplet Blossom jest dostępny w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych

-Blossom Black – piękne czarne wyraziste hafty, w końcu kolor czarny to klasyk.

- Blossom White- piękne i delikatne hafty w kolorze bieli idealne dla subtelnych kobiet.

Przód gorsetu wykonany jest z pięknego grubego haftu który przypomina pnącza kwiatów. Hafty podszyte są cielistą siateczką, dzięki której cały przód gorsetu trzyma się na miejscu.

Z tyłu gorset zapinany jest na rząd pięciu gum z regulacją na zaczepy. Regulacja pozwoli dopasować gorset do naszej sylwetki.
W zestawie są także niebanalne majteczki wykonane z cielistej siateczki i domieszki jerseyu, a żeby dopełnić stylizację – czyli dołożyć wisienkę na torcie wystarczy podpiąć pod paseczki ulubione pończoszki i efekt WOW murowany!

Wszystkie kołeczka i regulatorki w kolorze złotym dodają stylizacji elegancji, a ty możesz być pewna że w tym zestawieniu poczujesz się wyjątkowo.


Free transport in Poland
For transactions over 600 PLN
Wsparcie online
tel. +48 533 600 577
Bezpieczne płatności
Zabezpieczamy wszystkie płatności